İstanbul Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB),  Ege Kadın Buluşması Platformu (EKBP)  ve Çiğli Belediyesi işbirliğinde ‘Hocaların Hocası’ Prof. Dr. Nermin Abadan Unat Saygı Söyleşileri serisi başlıyor. Unat’ın 100. yaşının kutlandığı bu yılda ayda bir yapılacak toplantılarla devam edecek serinin ilk toplantısı bugün saat 20:00’de İKKB Koordinatörü Nazan Moroğlu ve EKBP Koordinatörü Şengül Baysak’ın açılış konuşmalarıyla online olarak gerçekleştirilecek.

İstanbul Kadın Kuruluşları Birliği (İKKB),  Ege Kadın Buluşması Platformu (EKBP)  ve Çiğli Belediyesi işbirliğinde, “Hocaların Hocası” Prof. Dr. Nermin Abadan Unat için Saygı Söyleşisi serileri bugün başlıyor. İKKB Koordinatörü Nazan Moroğlu ve EKBP Koordinatörü Şengül Baysak’ın açılış konuşmalarıyla başlayacak olan toplantı Çiğli Belediye Başkanı Utku Gümrükçü, Prof. Dr. Nermin Abadan Unat ve oğlu Mustafa Kemal Abadan’ın konuşmalarıyla devam edecek.

Kadın haklarından hukuka, bilimden siyasete, iletişime ve yaşamın her alanında öncülüğü ile yol gösteren Prof. Dr. Nermin Abadan Unat için düzenlenen Saygı Söyleşileri dizisi Unat’ın 100. yaşının kutlandığı bu yılda ayda bir yapılacak toplantılarla devam edecek. Bugün başlayacak olan söyleşi serisi saat 20:00’de online olarak gerçekleşecek.